عزم بچه مسجدی های چهارمحال و بختیاری برای حضور در مسابقات «مدهامتان»

مظاهری بابیان اینکه مسابقات «مدهامتان» یکی از مهمترین رویداد ها در شناسایی استعداد های قرآنی کانون های مساجد است گفت: در چهاردهمین دوره از این مسابقات که به صورت مجازی برگزار می شود،۷۰ نفر از اعضای کانون ها شرکت کرده اند.

«محمدرضا مظاهری» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: بیش از ۷۰ نفر از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در چهارمحال و بختیاری به صورت مجازی شرکت کرده اند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد با بارگذاری اثر در سامانه «بچه های مسجد» به نشانی اینترنتی bachehayemasjed.ir در ۲ مرحله استانی و کشوری شرکت می کنند.

وی بابیان اینکه رشته اذان و مکبری صرفا ویژه برادران برگزار می شود، افزود: مهلت ثبت نام و بارگذاری در سامانه آثار تا تاریخ ۳۰ آذرماه جاری است و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد باید تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را در پروفایل سامانه بارگذاری کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا اجرا، ضبط اثر در منزل بلامانع است ولی در شرایط عادی، اجرا و ضبط در فضای مسجد، دارای اولویت و امتیاز بیشتری است.

مظاهری تصریح کرد: افرادی که در مرحله کشوری مسابقات مدهامتان، سازمان اوقاف و امور خیریه، آموزش و پرورش، بسیج، معاونت قرآن و عترت و ... طی سال های ۹۶ تا ۹۸ رتبه های اول تا سوم، ممتاز، عالی و شایسته تقدیر را کسب کرده اند نمی توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی افزود: اجرای تقلیدی از الگوهای بارگذاری شده رشته های مسابقات در سامانه، دارای امتیاز ویژه می باشد و رعایت موازین و پوشش اسلامی در تمامی مراحل مسابقات از سوی شرکت کنندگان الزامی است.

مدیر ستاد فهمای چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه هر فرد در ابتدای اثر بارگذاری شده باید، به طور کامل (نام و نام خانوادگی، استان و نام کانون) خود را معرفی می نماید، افزود: کلیه فایل های ارسالی در کلیه رشته ها باید به صورت تصویری، چهره فرد به طور کامل مشخص و ضبط فیلم به صوت افقی و بی حرکت و بدون تدوین باشد.

کد خبر 1001

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =