حضور فعال و موثر مسجدی های بام ایران در طرح ملی «ایران قوی»

مظاهری گفت: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با حضور فعال و موثر و بهره گیری از فضای مجازی، عزمی جدی نسبت به اجرای طرح ملی «ایران قوی» دارند.

«محمدرضا مظاهری» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با حضور فعال و موثر و بهره گیری از فضای مجازی، عزمی جدی نسبت به اجرای طرح ملی «ایران قوی» دارند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری به رویداد فهما سال ۹۹ با عنوان طرح ملی ایران قوی در گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: این طرح با موضوعات قرآن و سیره اهل بیت (ع)، مسجد و گام دوم انقلاب، پیشرفت و امید به آینده و مقاومت و عزت ایرانی برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه در طرح ملی ایران قوی سه شبستان فرهنگ، هنر و نوآوری متشکل از ۱۲ رواق تشکل شده است گفت: در طرح ملی ایران قوی محوریت برگزاری برنامه های رواق کتاب برعهده ستاد فهمای استان چهارمحال و بختیاری است.

مظاهری گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و نهضت مطالعه مفید، رونق بخشیدن به کتابخانه‌های مساجد کشور و احیای نقش کتابخانه‌های مساجد از اهداف برگزاری طرح ملی شنبه های کتاب مساجد است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اغلب برنامه های رواق کتاب امسال در طرح ملی ایران قوی به صورت مجازی برگزار می شود.

کد خبر 1008

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =