ارایه خدمات معیشتی در روستاهای محروم توسط بچه‌های مسجد

اصالت پور با اشاره به ارایه خدمت موکب جوانان بروجرد به روستاهای محروم در اربعین امسال، گفت: توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی، کفاشی، پخش چای بخشی از خدمات این موکب است.

«حسین اصالت پور» در گفت و گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با اشاره به  ارایه خدمات موکب جوانان بروجرد کانون کمیل مسجد النبی(ص) استان لرستان به مناسبت اربعین حسینی اظها کرد: این موکب در آستانه اربعین حسینی به مدت سه روز در روستاهای شهرستان بروجرود به مردم خدمات ارایه می دهد.

مدیر موکب جوانان بروجرد کانون فرهنگی هنری کمیل مسجد النبی(ص) با اشاره به خدمات ارایه شده از سوی این موکب گفت: درنظر داریم در طول این سه روز به 500 خانواده بی بضاعت بسته غذایی توزیع کنیم و همان خدماتی که مسیر پیاده رویی اربعین از این کانون ارایه می شد در روستاهای بروجرود ارایه دهیم.

اصالت پور توزیع 2 هزار بستنی  بروجرد، پخش 5 هزار  چای و قهوه  را بخش دیگری از خدماتی دانست که توسط این موکب ارایه می شود و  گفت: کفاشی و خوشنویسی بخش دیگری از برنامه هایی است که توسط فعالین این  موکب در روستاهای شهرستان بروجرد انجام می شود.

مدیرموکب جوانان بروجرد با اشاره به اینکه رویکرد این موکب در این راستا است که نه تنها در مسیر پیاده روی اربعین بلکه در طول سال در مناطق محروم خدمات ارایه دهد، گفت:  به همین منظور از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 400 میلیون تومان کمک مردمی به منظور مهار این ویروس جمع آوری شد.

مدیر موکب جوانان بروجرد کانون فرهنگی هنری کمیل مسجد النبی(ص) به خدمات ارایه شده توسط این موکب در مراسم پیاده روی اربعین سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: اسکان، اطعام روزانه، کفاشی  واجرای برنامه های فرهنگی بخشی از خدمات موکب جوانان بروجرد در مسیر پیاده روی اربعین است.

کد خبر 711

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =