تکریم کتابداران برتر چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم از کتابدار نمونه و کتابخانه برتر چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولین ارشد استانی تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، امروز (سه شنبه ۲۷ آبان) و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم از کتابدار نمونه و کتابخانه برتر چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولین ارشد استانی تجلیل شد.

در این آیین از بهمن کیوانی به عنوان مسئول کتابخانه و بتول گل محمدی به عنوان کتابدار نمونه هر ۲ از کانون فرهنگی هنری حضرت حجت بن الحسن (عج) مسجد قدس دوازده امام شهر هفشجان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و نهضت مطالعه مفید، رونق بخشیدن به کتابخانه‌های مساجد کشور و احیای نقش کتابخانه‌های مساجد در اعتلای فرهنگ عمومی از مهمترین اهداف برگزاری ویژه برنامه های هفته کتاب است.

تکریم فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی شامل کتابداران، اعضای فعال کتابخانه، ناشران برتر حوزه فرهنگ و هنر مساجد، نویسندگان و مروجان کتاب‌خوانی در قالب طرح ملی سه ‌شنبه ‌های تکریم کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از دیگر برنامه های هفته کتاب چهارمحال و بختیاری است.

طرح ملی «شنبه‌ های کتاب مساجد» از مهمترین برنامه های امسال هفته کتاب است که کانون های فرهنگی هنری مساجد ضمن معرفی کتاب گام بلندی در نشر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برمی دارند.

کد خبر 915

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =