آیین تجلیل از شهید نمونه کتابخوان به مناسبت هفته کتاب برگزار شد

اکبری گفت: همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، آیین تجلیل از شهید نمونه کتابخوان به همت کانون فرهنگی هنری خاتم النبی (ص) بن و با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن برگزار شد.

«امید اکبری» در گفت و گو با خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، آیین تجلیل از شهید نمونه کتابخوان به همت کانون فرهنگی هنری خاتم النبی (ص) بن و با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری خاتم نبی (ص) مسجد النبی (ص) شهر بن ادامه داد: در این مراسم از خانواده شهید «بهرامعلی علی بیگی بنی» به عنوان شهید نمونه کتابخوان شهرستان بن در قالب طرح سه شنبه های تکریم و به مناسبت هفته کتاب تجلیل شد.

وی ابراز کرد: در این آیین از برادر شهید «بهرامعلی علی بیگی بنی» با اهدای لوح سپاس و هدیه فرهنگی تجلیل شد.

اکبری گفت: شهید «بهرامعلی علی بیگی بنی» فرزند محمدعلی در تاریخ ۱۰ دی ماه سال ۱۳۴۱ در شهر بن در خانواده ای کشاورز به دنیا آمد و در عملیات والفجر ۲ به علت درگیری مستقیم با دشمن در دزفول در سال ۱۳۶۲ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرازی از وصیت شهید «بهرامعلی علی بیگی بنی» : «ای خدا من از تو می خواهم که شهید گمنام شوم، زیرا که به دیداری دوستان و اولیا خدا می روم و بدنم روی زمین بماند تا سندی برای آخرتم باشد. خدایا از ما قبول کن».

کد خبر 933

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =