تداوم رزمایش مواسات و همدلی در کانون زینب کبری (س) دهستان مرغملک

قربانی گفت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک به نیازمندان در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری توسط اعضای کانون فرهنگی هنری زینب کبری (س) مسجد جامع دهستان مرغملک همچنان ادامه دارد.

«فرخ تاج قربانی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک به نیازمندان در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری توسط اعضای کانون فرهنگی هنری زینب کبری (س) مسجد جامع دهستان مرغملک همچنان ادامه دارد.

مدیر کانون فرهنگی هنری زینب کبری (س) مسجد جامع دهستان مرغملک ادامه داد: فعالین این کانون از زمان شیوع کرونا وارد میدان جهاد شدند و تلاش خود در حوزه های مختلفی از جمله جمع آوری بسته های معیشتی، توزیع اقلام بهداشتی، نذر قربانی و توزیع گوشت متبرک قربانی ادامه می دهند.

وی ابراز کرد: مردم نیز به ویژه خیران با دیدن تلاش های مستمر کانون فرهنگی هنری زینب کبری (س) جهت یاری رسانی به نیازمندان به کمک اعضای این کانون رفتند و کمک های خود را برای کمک به نیازمندان در اختیار این کانون قرار دادند.

قربانی گفت: اعضای این کانون با شناسایی نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا بسته های معیشتی را با سرعت بیشتری بین این عزیزان توزیع می کنند.

مدیر کانون فرهنگی هنری زینب کبری (س) مسجد جامع دهستان مرغملک ادامه داد: فعالیت ها و اقدامات این کانون در راستای کمک به نیازمندان در سامانه بچه های مسجد نیز ثبت می شود.

کد خبر 990

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =