تلاش گسترده کانون مهرپویان یانچشمه در اجرای طرح ملی «ایران قوی»

بهارلویی گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه در راستای هرچه بهتر برگزار شدن طرح ملی «ایران قوی» بسیج شده اند و همه فعالیت های این کانون را در سامانه بچه های مسجد ثبت می کنند.

«حمزه بهارلویی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: اعضای کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه در راستای هرچه بهتر برگزار شدن طرح ملی «ایران قوی» بسیج شده اند و همه فعالیت های این کانون را در سامانه بچه های مسجد ثبت می کنند.

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه ادامه داد: فعالیت های طرح ملی «ایران قوی» در قالب شبستان های فرهنگ، هنر و نوآوری است که اعضای این کانون در بستر فضای مجازی برگزار می کنند.

وی تصریح کرد: در زیر شاخه شبستان های فرهنگ، هنر و نوآوری ۱۲ رواق تعریف شده که همه اعضای این کانون طبق هماهنگی ها و جلسات صورت گرفته باید طرح ملی ایران قوی ذیل این شبستان ها و رواق ها انجام دهند.

بهارلویی به منظور اینکه در طرح ملی «ایران قوی»، «رواق کتاب» بر عهده استان چهارمحال و بختیاری گذاشته شده است گفت: اعضای این کانون فعالیت های خود را در این زمینه و با اجرای شنبه های کتاب مساجد افزایش داده اند.

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه ادامه داد: این کانون طرح شنبه های کتاب را به صورت مستمر اجرا می کنند که موجب استقبال مردم به ویژه نوجوانان و جوانان نیز قرار گرفته است.

کد خبر 998

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =